Granila s.r.o.

Stanovujeme štandardy, ktoré sa ostatní snažia splniť. 

0 +
Ukončených projektov
0 +
Zamestnancov
viac ako 0 rokov
SkúsenostiStavebná firma

V stavebno – inžinierskej činnosti zabezpečuje komplexnú realizáciu stavieb a to v prevažnej miere formou vlastných výkonov a vlastnými pracovníkmi. Hneď od počiatku existencie firmy sa jej hlavným cieľom stalo poskytovanie stavebných prác v čo najvyššej dosiahnuteľnej kvalite za súčasného zachovania cenovej dostupnosti pre zahraničného ale aj domáceho investora. Na základe skúseností, ktoré firma v priebehu svojej existencie získala je v súčasnosti schopná ponúknuť kompletnú realizáciu monolitických konštrukcií alebo dielčie tesárske, železiarske, betonárske, elektroinštalačné, sadrokartónarske  a žeriavnické práce a to vo veľkom rozsahu a vysokej kvalite.

Spoločnosť Granila s.r.o. bola založená v roku 2011 a odvtedy poskytuje verejnosti kvalitné služby. Nachádza sa v meste Bardejov a zamestnáva viac ako 100 ľudí .

 

Čo pre Vás môžme urobiť ?

Sadrokartonárske práce

Montáž sadrokartonových konštrukcií stien a pohľadov.

Elektrikárske práce

Zabezpečujeme elektromontážne práce v novostavbách ale aj pri rekonštrukciách polyfunkčných budovách, bytových domov, priemyselných budov a bytov.

Hrubá Stavba

Špecializujeme na vykonávanie hrubých stavieb. Sme schopní plniť najnáročnejšie projekty pracujúci so systémovým debnením DOKA a PERI.

Montážne práce

Montáž stanov a prístreškov na podujatia.

Referencie

Kontaktný formulár:

Vaša cesta k nám: