Činnosti

ČINNOSTI KTORÉ VYKONÁVAME:

Stavebná činnosť – železobetónové monolitické konštrukcie

Od svojho vzniku sa špecializujeme na vykonávanie hrubých stavieb – monolitických liatych železobetónových konštrukcií pre bytové, polyfunkčné, priemyselné, vodohospodárske a dopravné stavby. Máme mnohoročné skúsenosti a skúsený tím osvedčených pracovníkov schopný plniť aj najnáročnejšie projekty pracujúci so systémovým debnením DOKA a PERI:

Elektromontážne a elektroinštalačné práce

Zabezpečujeme elektromontážne práce v novostavbách ale aj pri rekonštrukciách polyfunkčných budovách, bytových domov, priemyselných budov a bytov.

Stavebná činnosť – sadrokartonárske práce a murárske práce

Murárske práce – murivo, obklady, dlažby, zámkové dlažby, obklady z kameňa. Zatepľovanie objektov- fasád, konštrukcií, stropov a stien.

Montáž sadrokartonových konštrukcií stien a pohľadov.

 

Žeriavnícke práce

Pre väčšiu efektivitu na stavbách využívame vlastných žeriavnikoch na výškove žeriavy a vieme ich v prípade potreby našim prartnerom aj dlhodobo vypožičať

Zamočníctvo,montáž,zváranie oceľových konštrukcii

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti zvárania oceľových konštrukcií. Máme profesionálne vyškolený tím zváračov s dlhoročnou praxou metódami MIG/MAG , TIG/WIG, elektróda s certifikátmi podľa STN EN 287, EN 111, 135, 141, zváraním elektrickým oblúkom, alebo zváranie v ochrannej atmosfére CO2 zaškoleným pracovníkom Z – M1, rezanie a drážkovanie kyslíkom D – G2.

Zaoberáme sa zákazkovou a sériovou výrobou oceľových konštrukcií a univerzálnymi zváracími prácami. Výrobou týchto produktov zabezpečujú naši vysoko – kvalifikovaný pracovníci s platnými certifikátmi a niekoľko-ročnou praxou.

V rámci našej činnosti vysielame svojich pracovníkov na rôzne miesta v SR ale aj v zahraničí. Týmto sme schopný zabezpečiť požadované zákazky čo najrýchlejšie a najefektívnejšie podľa požiadavok našich zákazníkov.

Realizácia nových a rekonštrukcia starých striech a strešných konštrukcií

Výstavba a rekonštrukcia striech, krovov a pokladanie strešných krytín, nadstavby podkroví a poschodí, zateplenie podkroví. V rámci toho vykonávame klampiarske, pokrývačské a tesárske práce, montáž strešných okien, nátery striech, izolácie a zatepľovanie striech, podláh a stropov.